Герхард Бергер: Найкращим з усіх керівників Формули-1 залишається Берні Екклстоун

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:04, 05/02/2012 ,

imagesvsfsv.jpg (7.94 Kb)Екс-пілот Формули-1 Герхард Бергер оспівав хвалебну оду керівнику королівських гонок і закликав останнього знову об'єднатися з ФІА для досягнення загальних цілей спільними зусиллями.

"Особисто я, як людина, що побачила чимало у Формулі-1 впевнений, що найкращим з усіх керівників цього великого цирку був і залишається Берні Екклстоун, - сказав Бергер. - Завдяки старанням цієї людини, Формула-1 отримала можливість розвиватися і розширюватися, а не померти одного дня від економічної кризи або заяложеності жанру. Зараз королівські гонки йдуть вперед і охоплюють нові країни, все більше і більше прихильників поповнюють багатомільйонну армію любителів Формули-1. У всьому цьому ми повинні бути вдячні Екклстоуну.

Єдине що я б ще підправив, це попросив би Берні повернутися до минулої традиції та об'єднатися з ФІА. Такий крок, можливо, став би приносити менше доходу Екклстоуну, але допоміг би самому спорту, дав би куди більш сильний поштовх у розвитку. Такий союз міг би значно зміцнити позицію Формули-1 у вирішенні багатьох питань, що не потребують зволікання. У цьому випадку всі хто виступає проти рішення ФІА-Формула-1, змушені будуть або погодитися, або піти зовсім ".

теги  Герхард Бергер, Берні Екклстоун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини