Фрай: для нас Red Bull - орієнтир

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:06, 18/09/2011 ,

ce23cc3502d3f7346f198bd26da61ac00e446834.jpg (42.9 Kb)Керівник Ferrari Стефано Доменікалі підтвердив, що команда перестала допрацьовувати болід F150 Italia і переключилася на машину зразка сезону-2012.


"Ми припинили доопрацювання нинішнього боліда, - заявив Доменікалі. - Нам дуже-дуже-дуже непросто. Ми очікували, що доб'ємося більшого прогресу у Спа. Але, на жаль, все виявилося навпаки, ми зробили крок назад, а потім знову у Монці ".

Технічний директор стайні Пет Фрай сподівається, що команді піде на користь той факт, що до сезоу-2012 до регламенту будуть внесені лише незначні зміни.

"Стабільність регламенту повинна нам допомогти, але це зовсім не означає, що ми легко наздоженемо суперників, - цитує Пета Фрая ВВС. - Ми відстаємо з точки зору темпу і повинні докласти неймовірних зусиль, щоб скоротити цей розрив. Це буде нашою метою у зимовий період.

Red Bul Едріана Ньюї був найшвидшим по ходу останніх двох-трьох сезонів, але чесно кажучи, я не думаю, що це боротьба людини з людиною. Формула-1 - складний вид спорту і навіть самий талановитий інженер нічого б не зміг зробити без сильної команди. Так, Red Bul - це орієнтир, але наша мета перемагати, хто б не був нашим суперником ".

теги  Пет Фрай


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини