Force India: Я не здивуюся, якщо конкуренти підуть нашим шляхом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:22, 04/02/2012 ,

akt9c3scaaajrwq.jpg-large.jpg (185.97 Kb)Технічний керівник команди Force India Ендрю Грін після презентації нового боліда VJM05 повідомив, що їх рішення, щодо інноваційних підходів у конструкції боліда підуть і інші команди чемпіонату Формули-1. Нагадаємо, що команда Ferrari має таку саму конструкцію носової частини боліду.

"Ми провели презентацію і бачили, як зацікавлено дивилися на носову частину боліда деякі представники інших команд, - повідомив Грін. - Я не здивуюся, якщо конкуренти підуть нашим шляхом і скопіюють рішення напрацьовані нами. Скажу прямо, ми сильно ризикували так змінити конструкцію боліда, але спрацює це чи ні, дізнаємося тільки на тестах.

Чому ми пішли на такий необачний крок? За ті роки, які ми провели у гонках Формули-1, ми багато чого зрозуміли і дізналися про фізику болідів королівських гонок і про аеродинаміку. Зараз ми просто втілили у життя всі ті напрацювання, які вивчалися і прораховувалися протягом довгих місяців. Це буде нова сторінка нашої команди, запрошуємо всіх до її перегляду ".

теги  Force India, Ендрю Грін


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини