Force India і McLaren хотіли відмовитися від KERS, Red Bull може відмовитися

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:00, 09/07/2011 ,

deh0908ja72.jpg (52.35 Kb)
Force India у зв'язку з набуттям чинності на Гран-Прі Великобританії обмеження на видувні дифузори хотіла відмовитися від використання KERS в Сільверстоуні, повідомляє Auto Motor und Sport.


"Обмеження у використанні видувного дифузора порушать баланс боліда, так що переваги KERS будуть нівельовані", - сказав тім-менеджер команди Отмар Сафнауер.

Однак після проведення останніх тестів на симуляторі в стайні все ж вирішили залишити систему.

"У зонах гальмування у нас, безсумнівно, буде менше притискної сили в задній частині боліда, через що болід буде вести себе нестабільно. Але, сподіваюся, ми швидко до цього звикнемо. У Сільверстоуні тільки три зони сильного гальмування. Ми провели тести на симуляторі, і все було добре, будемо виступати як завжди - з KERS ", - цитує Адріана Сутіля GMM.

Зазначимо, що керівник McLaren Мартін Уїтмарш, який визнав, що проблема з KERS після введення заборони на видувні дифузори існує, заявив, що його команда все ж буде використовувати систему рекуперації енергії.

При цьому Auto Motor und Sport зазначає, що Red Bull може прийняти рішення виступити на Гран-прі Великобританії без KERS.

теги  Force India, McLaren, KERS, Red Bull


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини