ФІА розповіла про поправки до технічного регламенту

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:08, 10/12/2011 ,

799556efedw.jpg (.92 Kb)Днями у Нью-Делі напередодні ФІА Gala керівництво Федерації провело своє чергове засідання, підсумком якого стало опублікування гоночного календаря на сезон-2012 для чемпіонату Формули-1 і затвердження поправок до технічного регламенту.

Ні для кого не став секретом чи новиною абзац про заборону на використання видувних дифузорів і вплив вихлопних газів на аеродинаміку боліда. Заслуговує на увагу у поправках той пункт, що відтепер усі боліди без винятку перед тим як приступити до повномасштабних тестів, повинні будуть пройти всі необхідні краш-тести ФІА.

Крім усього іншого, варто зауважити, що тепер максимальна тривалість перегонів буде дорівнювати чотирьом годинам. Однак це без урахування часу після зупинки змагань червоними прапорами, і якщо продовжувати гонку дозволятиме сонячне освітлення. Також на радість командам, протягом сезону можна буде провести три тестових дні, плюс три дні тестів для молодих пілотів.

Що ще порадувало керівництво та пілотів, так це рішення дозволити під час п'ятничних практик використовувати необмежену кількість комплектів гуми, а під час гонки, відстаючі на коло пілоти, можуть обігнати машину безпеки і таким чином повернутися в одне коло з лідерами. Ті пілоти, які були у боксах під час зупинки гонки, зможуть виїхати з боксів і зайняти ту позицію, яку вони мали на момент зупинки.

Жорсткіші стали правила щодо зрізання траси. Тепер пілоти не мають права зрізати повороти навіть під час прогрівочного кола. А якщо пілот, захищаючи свою позицію, залишив траєкторію, то зайняти її зможе тільки у наступному повороті ".

теги  ФІА


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини