ФІА перевірила болід Алонсо

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:40, 24/07/2011 ,

82020-formula-1-mashina-alonso-proshla-neobhodimye-proverki-fia.jpg (54.31 Kb)
У Ferrari підтвердили, що після гонки представники ФІА змогли витягти з бака боліду Фернандо Алонсо один літр палива, необхідний для проведення технічної інспекції.


Команда веліла Алонсо зупинити болід на колі повернення в бокси, адже якщо б кількість бензину виявилося менше необхідного, іспанцеві б загрожувала дискваліфікація.
Після того, як болід було доставлено у бокси, команда заявила, що всі перевірки успішно пройдені, і у федерації немає до Алонсо претензій, хоча він і не зміг завершити коло.

"Після гонки вони змогли отримати зразки палива, оскільки в баку залишався один літр бензину, - повідомив керівник команди, Стефано Доменікалі. - Усі перевірки проведені, нічого не сталося. Це був лише запобіжний засіб".

Як пише британський Autosport, Доменікалі не став пояснювати причини, чому палива не вистачило, щоб повернутися в бокси.

ФІА також підтвердила, що Марку Вебберу не загрожують ніякі санкції за те, що по дорозі на піт-лейн він зупинився і підвіз Алонсо, хоча теоретично в цьому можна було угледіти порушення пункту правил, що вимагають, щоб болід прямував прямо у закритий парк.

теги  ФІА

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини