ФІА остаточно затвердила заборону на видувні дифузори

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:24, 17/06/2011 ,

fia.jpg (155.06 Kb)
У четвер Технічна робоча група ФІА провела детальне обговорення поправок до технічного регламенту 2011-го року, після чого федерація остаточно їх затвердила. Офіційну заяву поки не було опубліковано, але британське видання Autosport з посиланням на неназвані джерела повідомляє, що ФІА не має наміру надовго відкладати реалізацію своїх намірів: поправки набудуть чинності перед Гран-Прі Великобританії.
Мова йде про введення обмежень на використання стабільного потоку вихлопних газів в роботі дифузора: починаючи з Сільверстоуна, команди повинні будуть знизити ефективність таких систем. ФІА вимагає, щоб при відпущеній педалі газу потік вихлопних газів становив не більше 10% від максимального значення.

Якщо зараз федерація піде на якийсь компроміс, то з 2012-го року опиняться під забороною будь-які форми видувних дифузорів. Якщо технічний делегат ФІА Чарлі Вайтінг пропонував дозволити розташовувати вихлопні труби ближче до осі симетрії машин, то експерти робочої групи пішли далі: командам доведеться повернутися до верхнього розташування виводів труб, що застосовувалося в Формулі 1 кілька років тому.
Ці зміни в тій чи іншій мірі позначаться на всіх командах, хоча, швидше за все, хтось постраждає від їх введення в більшій мірі, хтось – в меншій.

"У Сільверстоуні ми повинні подивитися, який реальний ефект справлять ці зміни, - заявив бос команди Ferrari Стефано Доменікалі. - Коригування технічного регламенту посеред сезону може радикально змінити розстановку сил в чемпіонаті: І тоді стане ясно, якою буде розстановка сил у гонках "другого чемпіонату", насамперед, на трасах, що вимагають високої притискної сили ".

теги  Стефано Доменікалі, Ferrari, ФІА, видувні дифузори

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини