Феттель: у нас бували розбіжності з Марком, але це нормально

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:25, 30/07/2011 ,

56993.jpg (43.52 Kb)
"Все добре, - рзповыв Себастьян про своъ выдносини з Вебером. - Журналісти люблять обговорювати питання напарників, але у мене немає з цим жодних проблем. Якщо все залишиться як і раніше, значить, не потрібно буде до чогось адаптуватися.

Не те, що б я боявся змін, але коли ви знаєте, що їх не буде, це додає комфорту! Нас з Марком не можна назвати кращими друзями, але ми непогано ладнаємо, коли мова йде про спільну роботу у команді, можна сказати - доповнюємо один одного.

Ми обговорюємо поведінку боліда - один з одним або разом з інженерами, а в іншому живемо у різних світах. Не думаю, що в інших командах ситуація відрізняється - зараз це абсолютно нормально для відносин двох напарників.

Я думаю, що бажання інтерпретувати кожен жест, кожне слово - це лише гонитва за сенсацією. Звичайно, у нас бували розбіжності, але це нормально - ми обговорюємо спірні ситуації, якщо вони виникають. Я б назвав наші відносини з Марком «нудними», але, схоже, нікому не хотілося б з цим змиритися".теги  Себастьян Феттель, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини