Феттель: обганяти у Валенсії важко

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:31, 18/06/2011 ,

54562.jpg (21.55 Kb)
Себастьян Феттель продовжує лідирувати в чемпіонаті з дуже переконливим відривом від суперників, а позиції Red Bull Racing в Кубку конструкторів здаються непохитними. Команда готується до майбутнього Гран-Прі Європи, який пройде на міській трасі у Валенсії, і сподівається закріпити свій успіх ...


Себастьян Феттель: “Атмосфера навколо гавані у Валенсії дуже нагадує Монако, хіба що паддок тут більше, а гаражі-просторіше. Це міська траса, проте середня швидкість (близько 200 км / год) дуже висока, так що характер у неї непростий.

В цілому, тут потрібна висока притискна сила в поворотах і дещо менша - на відносно довгих прямих, - отже, доведеться шукати компроміс. Зон безпеки немає, так що помилок допускати не можна: якщо машина почне ковзати, все закінчиться в відбійнику ...

Обганяти у Валенсії важко, і єдина реальна можливість для цього може представитися в 12-му повороті. У минулому році ми тут виступили вдало, але і зараз у нас теж непогана машина. Так що мені хочеться скоріше вийти на старт”.

Марк Веббер: “Минулорічні гонки у Валенсії складалися для мене не найвдалішим чином, але цього року я постараюся порушити цю традицію.

Мені подобається останній сектор траси: це відмінна комбінація дуже важких поворотів. Колишні гонки у Валенсії не можна назвати захоплюючими, але цього року багато чого змінилося, так що, сподіваюся, у Гран-Прі Європи є шанс потрапити в список самих цікавих етапів сезону.

Не бачу причин, які завадять нашому боліду продемонструвати свою швидкісну перевагу і на цій трасі, але, як вже показали попередні гонки, безумовно, конкуренція в чемпіонаті загострюється”.

теги  Себастьян Фетель, Макр Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини