Феттель готовий захищати зайців і їжаків заради своєї вілли у Швейцарії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:25, 01/10/2011 ,

vettel-breakfast-2.png (519.79 Kb)На початку 2009 року Себастьян Феттель купив будинок у невеликому селі Еллігаузен у швейцарському кантоні Тургау і хотів побудувати тенісний корт і басейн розміром 20 на 6 метрів.


Однак його плани викликали невдоволення місцевих громад: спочатку люди протестували, оточивши щільним кільцем заповідник, а потім звернулися до Всесвітнього фонду дикої природи та Організації з охорони ландшафту.

В результаті Себастьян Феттель знайшов компроміс: він відмовився від будівництва тенісного корту і басейну, пристосувавши для купання ставок. Пілотові Red Bull Racing також дозволили спорудити навколо старого млина паркан довжиною 270 метрів, який залишиться до 2020-го року, поки не підросте жива огорожа.

В якості компенсації Себастьян Феттель готовий підтримати ініціативу щодо захисту зайців і їжаків і віддасть деяку частину свого маєтку під проект, пов'язаний з роботою по збереженню різноманіття видів. Тепер це рішення має отримати схвалення місцевої влади.

«Ми задоволені, пан Феттель задоволений, тільки дії місцевої громади були кілька нестриманими», - сказав Йост Рюгг, представник Світового фонду дикої природи.

теги  Себастьян Феттель, Еллігаузен


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини