Ferrari: з Сільверстоуна використовуємо нову гайку, але система поки не ідеальна

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:03, 28/07/2011 ,

pitstop1.jpg (23.68 Kb)
У Ferrari підтвердили, що затримка під час фінального піт-стопа Феліпе Масси, через яку бразилець втратив 4-е місце на Гран-Прі Німеччини, була пов'язана з конструкцією нової колісної гайки, вперше випробуваної під час британського етапу чемпіонату.

У Сільверстоуні за рахунок цієї нової гайки механіки Скудерії здійснювали заміни коліс більш оперативно. На Нюрбургринзі перші п'ять-шість піт-стопів теж пройшли нормально, але коли Маса заїхав у бокси на передостанньому колі, стався збій, який дозволив Себастьяну Феттелю зайняти четверте місце.

"Проблема була пов'язана з гайкою переднього лівого колеса, яка вийшла із з'єднання з гайковертом, - пояснив бос італійської команди Стефано Доменікалі. - Але таке теж трапляється. Ми намагаємося використовувати всі ресурси, щоб скоротити час піт-стопів. У даному випадку виникла проблема технічного характеру".

"З початку року під час піт-стопа у нас відбуваються різні проблеми, - більш докладно розповів про суть проблеми Дієго Іоверно, керівник гоночної бригади Скудерії. - І ми їх поступово вирішуємо, розуміючи, що цього року, коли кількість піт-стопів зросла, статися може все, що завгодно. І ми бачимо, що в інших команд теж бувають труднощі.

Наші проблеми пов'язані з самим болідом, з інструментами, які ми використовуємо, і особливо з колісними гайками, - через них кілька разів виникали труднощі. У Сільверстоуні ми вперше використали гайку абсолютно нової конструкції, і це було дуже цікаво, оскільки на Гран-Прі Великобританії наші піт-стопи були найкоротшими.

У Німеччині ми знову використовували цю нову колісну гайку: вона краща за стару, але система в цілому ще не доведена до ідеалу, і під час останнього піт-стопа Феліпе гайка від'єдналася від гайковерта, через що ми втратили близько півтори секунди. Так що нам треба ще попрацювати, щоб удосконалити цю процедуру".

теги  Ferrari, гайка


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини