Ferrari: Смедлі просто неправильно висловився

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:24, 07/10/2011 ,

rob-smedley-smiling-by-tmicole.jpg (29.84 Kb)Ferrari заявила, що у коментарях Роба Смедлі, гоночного інженера Феліпе Маси, виголошених під час гонки Гран-Прі Сінгапуру, не було злого умислу.

Нагадаємо, що на офіційному сайті Формули-1 було опубліковано відео з кращими моментами гонки. До нього увійшов фрагмент радіообміну, у якому до зіткнення гоночний інженер Маси Роб Смедлі говорить бразильцеві: "Стримуй його якомога довше, нам треба якомога сильніше зруйнувати його гонку".

Однак, Ferrari на своєму сайті зазначила, що Смедлі не мав на увазі під виразом "зруйнувати гонку" завдати пошкодження боліду Хемільтона, проте визнала, що інженер помилився, обравши не зовсім відповідне дієслово.

"Це правда, що гоночний інженер був дещо збуджений і використовував дієслово "зруйнувати". Можливо, це було і не підходяще слово, але, безумовно, ця команда не несла у собі злого умислу, особливо якщо врахувати, що Роб був народжений і вихований у Міддлсбро, - повідомляється на офіційному сайті команди. - Іншими словами, це не мало нічого спільного із зіткненням між Феліпе і Льюїсом, яке сталося на наступному колі. Можна було уникнути цього непорозуміння, але коли слова вже сказано, то, як висловився Шекспір, "було створено багато шуму з нічого".

теги  Роб Смедлі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини