Ferrari: Робота буде вестися виключно над аеродинамікою

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:00, 04/02/2012 ,

ferrari-f2012.jpg (28.44 Kb)Роботу команди Ferrari у галузях розвитку боліда на сезон-2012 постарався прокоментувати керівник конструкторського штабу червоної стайні Пет Фрай.

"Багато у чому наші дослідження пригальмовували кілька ключових статей в новому технічному регламенті, які нам роз'яснили всього десять днів тому, - сказав Фрай. - Наприклад, про зміну картографії двигуна між сесіями безпосередньо під час сесій ми дізналися занадто пізно. Крім того, нарешті нам повною мірою роз'яснили всі тонкощі заборони на видувної дифузор і вихлопи, тепер команди протягом сезону будуть шукати все більше нових шляхів щодо компенсації цієї втрати. Адже всім відомо, що у Формулі-1 на загальну швидкість на колі впливає не потужність двигуна, а ефективність аеродинаміки.

Наш конструкторський штаб не стояв і не стоїть на місці. Постійно відбираються або відкидаються нові ідеї в галузі аеродинаміки, так як саме цю галузь ми обираємо ключовою на розвиток у сезоні-2012. Саме шасі ми створили більш-менш універсальним, тому робота буде вестися виключно над аеродинамікою. Не знаю, наскільки вдало обрана стратегія, ми багатьом ризикуємо, але по-іншому у цих перегонах не виграти. Якщо одній з команд вдасться вигадати щось таке, то саме це і дає перевагу, хоча б на три-чотири гонки, поки новинку не скопіюють інші ".

теги  Ferrari


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини