Ferrari: Наше рішення вийти з FOTA не є необачним

Главная страницаНовини

Опубліковано: 05:13, 04/12/2011 ,

5y.jpg (9.68 Kb)Команда Формули-1 Ferrari вирішила прокоментувати своє рішення вийти з Асоціації команд Формули-1 (FOTA), але вже після офіційного оголошення цієї новини самою Асоціацією.

"Не подумайте, що ми прийняли необачне рішення, - сказав прес-секретар команди. - Це не було спалахом обурення після марних переговорів щодо правок до Угоди про обмеження ресурсів та бюджетів команд. Ми ретельно аналізували ситуацію і переглянули безліч варіантів, але саме вихід з Асоціації був єдино вірним. Інакше, наші принципи, яким ми слідуємо більше 50-ти років, були б порушені. Крім того, принципи та основні постулати самої FOTA були поставлені під сумнів, адже саме Скудерія була батьком засновником Асоціації.

Однак ми продовжимо співпрацю з іншими командами з подальшого коригування Угоди, щоб у майбутньому цей спорт розвивався, був прозорим і чесним. Що нам не сподобалося? У новій Угоді питання про аеродинаміку було дуже туманним, дещо недопрацьованим залишилося питання про тести і зовсім не ясним - про двигуни ".

теги  Ferrari, Стефано Доменікалі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини