Ferrari: Фернандо Алонсо підвели шини

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:46, 15/11/2011 ,

13-11-2011-alonso11.jpg (133.11 Kb)Технічний директор Ferrari Пет Фрай після гонки в Абу-Дабі заявив, що проблема Алонсо полягала у тому, що команда не змогла правильно налаштувати болід відповідно з роботою шин, тому червона стайня змушена була задовольнятися черговим другим місцем на подіумі.

"На мій погляд, Алонсо виглядав під час гонки сильнішим пілотом, ніж Хемільтон, - прокоментував гонку з технічної точки зору Фрай. - Фернандо більше атакував трасу, більше працював над тим, щоб наблизитися до першого місця. Однак його підвели шини. На м'яких шинах він поступово підбирався до Льюїса і навіть відіграв близько двох секунд, але потім у гонці пішов трафік кругових і Алонсо відстав. Далі у нас був не найшвидший піт-стоп, а перевзувшись у середній склад шин болід, перестав набирати швидкість, а навпаки, став втрачати її. Як Алосно не намагався атакувати трасу, шини не слухалися і навіть не особливо розігрівалися. Це наше упущення, оскільки за весь сезон ми так і не навчилися працювати з твердими складами.

Феліпе Масса провів не найкращу свою гонку, втративши своє місце у боротьбі з Марком Веббером. Гадаю, що його також підвели шини, оскільки у другому відрізку гоночної дистанції задні колеса погано тримали асфальт, тому Массу і розвернуло. Саме цей розворот завадив йому поборотися з Веббером за більш високе місце ".

теги  Ferrari, Пет Фрай


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини