Ferrari: чутки про відхід Маси - повна нісенітниця

Главная страницаНовини

Опубліковано: 02:22, 22/06/2011 ,

1289332687-maranello-002.jpg (77.89 Kb)

Прес-служба команди Ferrari періодично публікує короткі анонімні фейлетони на різні актуальні теми, підписані якимсь The Horse Whisperer («приборкувачем коней»). На цей раз в Маранелло вирішили прокоментувати чутки про те, що результати Феліпе Маси не влаштовують керівництво Скудерії, і в наступному році йому, швидше за все, йому знайдуть заміну.

«Ми називаємо цей час silly season (" дурний сезон ", тобто період, коли починається обговорення, частіше на рівні чуток, хто в якій команді буде виступати в наступному році), і це дуже доречна фраза , хоча слово "сезон" вже не здається правильним - це явище, схоже, тепер носить цілорічний характер, - пише анонімний автор. - Базарні суперечки чути в будь-який момент, особливо, якщо мова йде про Ferrari. Чи виступає команда успішно або переживає такий період, як зараз, чутки гарантують гарну аудиторію. До речі, сьогодні цей феномен знайшов універсальність і поширюється на різні теми. Раніше пліткували тільки про гонщиків, тепер обговорюють босів команди та інженерів. У всіх кінцях землі знаходяться люди, які пропонують свої фантазії, схоже, до цих пір вірячи, що земля пласка.

Наше улюблене заняття: уважно аналізувати чутки такого роду, щоб оцінити, наскільки вони маячні, і наскільки творчо підійшли до справи "експерти", що їх склали. Останні тижні видалися особливо врожайними.

Новини про реструктуризацію технічного департаменту Скудерії викликали цілу серію припущень; з'явився список цілком гідних кандидатів. Але, зрозуміло, основна увага як і раніше прикута до гонщиків. Як завжди, в центрі уваги Феліпе Масса. Бразилець давно звик до цього ритуалу, початок якого сходить до тих часів, коли бразилець ще навіть не з'явився в Маранелло.

Щороку Массу, нібито, збираються кимось замінити, навіть якщо сезон тільки розпочався. Проте час йде, а він як і раніше виступає за Ferrari. Список кандидатів, яких у різний час готували на місце Масси, довгий, але в 2011-му з'явилися нові імена. Спочатку говорили про Ніко Росберга, а тепер - про Дженсона Баттона.
Зрозуміло, все це повна нісенітниця, - і це ще цілком пристойне слово, яким можна висловити те, що я дійсно хочу сказати ».

теги  Ferrari, Феліпе Масса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини