Фернандо Алонсо: Знос гуми був нормальним

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:12, 18/10/2011 ,

fernando-alons-uspex-monrealya.jpg (19.87 Kb)Пілот команди Ferrari Фернандо Алонсо вважає закономірним для себе результат учорашньої гонки в Йонамі, оскільки не бачив шансів покращити його через темп свого боліда.

"Не можна сказати, що ми показали слабкий темп, оскільки наприкінці гонки мені вдалося кілька кіл проїхати у кваліфікаційному режимі, не втрачаючи при цьому через знос гуми, - розповів Фернандо Алонсо. - Взагалі, ми очікували гіршої ситуації з шинами, але по ходу гонки особливих проблем через них не виникало.

Зараз я розумію, що кращий результат для мене був можливий лише при тому розкладі, якби за підсумками кваліфікації я отримав більш вигідне місце на старті. Саме у цьому компоненті нам варто зараз додати, щоб розраховувати на більше в останніх перегонах сезону.

В цілому ж я залишився задоволений минулим вік-ендом, оскільки з кожним днем ситуація ставала все більш сприятливою для учасників. Траса була у хорошому стані, а значить, ми всі могли виступити на межі своїх можливостей. І результат гонки закономірно відображає розстановку сил на даний момент".

теги  Фернандо Алонсо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини