Фернандо Алонсо росказав про свої почуття у власному блозі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:18, 17/07/2011 ,

fernando-alonso-ferrari-driver.jpg (139.73 Kb)

"Що за дивовижне відчуття - знову перемогти! – поділився враженнями у своєму блозі Фернандо Алонсо. - І я упиваюся цим ще більше зараз, коли я повернувся додому в Овьєдо. Коли Гран-Прі завершився, це був приплив емоцій, проте потім є так багато речей, які потрібно робити, і вони разом з прес-конференціями та обговоренням зобов'язують вас залишатися дуже зосередженим. Але на наступний ранок ви прокидаєтеся щасливим, і це супроводжує дійсно особливе відчуття. І я повинен сказати - я все ще у цих почуттях!

Я не дуже багато часу провів думаючи про технічні причини, що призвели до цієї перемоги у британському Гран-Прі. Кожні перемоги мають свою власну історію і ми знаємо дуже добре, як багато речей може змінитися, коли ви переїжджаєте з одного треку до іншого. Тут особливим чином були деякі значні вдосконалення на боліді, завдяки яким тепер є відчуття більш легкого водіння, і ви можете відчути, як набагато більш болід прилипає до землі, ніж до того, особливо у швидких поворотах. Це означає, що отримано більше притискної сили, яка була сферою, де ми наздоганяли наших головних суперників. Однак я не думаю, що зміни картографії двигуна були цією обставиною: ми були швидшими саме на тій частині треку, де вам практично не доводиться гальмувати, і це означає те, що дійсно успішно працює саме болід.

Ця перемога не змінить нашого підходу до наступних перегонів. Ми повинні бути реалістами, тому що ми на 92 очка відстаємо у класифікації і це дуже великий відрив! Ми будемо займатися перегонами, намагаючись перемогти так багато, як це можливо. Це також буде включати прийняття кілька більшого ризику, і можливо, станеться так, що заплатимо високу ціну за це, проте альтернативи немає. Ми, безумовно, не здаємося, однак ми не повинні думати про чемпіонат: як Монтеземоло сказав вчора у Маранелло, ми повинні бути обома ногами на землі.

У неділю вранці я мав прекрасну розвагу, проїхавши декілька кіл на тій 375 F-1, яка принесла Ferrari її першу перемогу у чемпіонаті Гран-Прі - у 1951 році. Я вже мав можливість водити дуже схожу машину, 375 Indy, у Валенсії під час події Ferrari Days. Це певним чином вимагає трохи звикнути до дуже різного розташування педалей, з акселератором зліва і гальмами справа. Потужність двигуна у співвідношенні до зчеплення шин є повною протилежністю болідів, які ми пілотуємо сьогодні. Вам потрібно змінити ваш стиль пілотування, щоб їхати швидко, проте це був неймовірний досвід. Звичайно, тоді водіям потрібно було бути не тільки надзвичайно талановитими, але також була потрібна хороша доза божевілля!

У Сільверстоуні у неділю була особлива атмосфера. Там завжди величезний натовп, і всі залучені до цієї події. Для нас це відчувалося інакше, і я не можу пояснити, чому: може це було тому, що ми хотіли добре попрацювати у цю важливу у нашій історії річницю. З того дня, як я з Феррарі, часто бували незвичайні збіги між моїми перемогами і особливими моментами. Наприклад, мій дебют у червоному в Бахрейні минулого року, або перший раз, коли я ганявся за Скудерію в Монці. Зараз ця перемога прийшла, через шістдесят років після отримання Гонсалесом тієї перемоги. Я сподіваюся, ще буде набагато більше моментів таких, як цей!".

теги  Фернандо Алонсо, Ferrari


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини