Фернандо Алонсо: Команда тепер працює більш злагоджено

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:22, 08/08/2011 ,

89d0b5-d0.jpg (19.87 Kb)

"У 2005 і 2006 роках я завоював два чемпіонські титули, захищаючи кольори саме цієї команди, - сказав Фернандо Алонсо. - Інша справа, що з тих пір вона практично повністю оновилася. Але якщо команда вгадає з налаштуваннями боліда на наступний сезон, то ми зможемо боротися за чемпіонство".

Пілот Ferrari Фернандо Алонсо підбив підсумки першої половини сезону, відповідаючи на питання журналістів прес-служби команди.

"Початок сезону виявився непростим, ми розраховували на більше, - зазначив Фернандо Алонсо. - Самим невдалим став виступ у Китаї, там нас випередили не тільки Red Bull і McLaren, але і Mercedes, і навіть Lotus Renault. Потім наші справи пішли в гору. У нас, звичайно, і зараз є недоліки, але команда тепер працює більш злагоджено. Стосовно особисто моєї роботи можу сказати, що зараз я в оптимальній формі.

Нашою основною метою залишається намір виграти якомога більше перегонів. Природно, ситуація у чемпіонаті складається для нас не найкращим чином, але завжди є можливість кардинальних змін. Але ручатися за певний результат у Формулі-1 безглуздо. Щоб перемагати, необхідно у всьому працювати на максимум. Навіть Едріан Ньюї домігся від команди грандіозних результатів не відразу, а після довгих років наполегливої праці. Але я не сумніваюся, що у нашій команді є ті ж ключові характеристики, які потрібні для успіху, і рано чи пізно ми досягнемо того, чого прагнемо.

Основне завдання нинішньої реструктуризації у Ferrari - прискорити прогрес і сприяти розвитку команди. Зараз у нас більш оптимістичний настрій. До того ж, працюючи над болідом для майбутнього року, ми не боїмося сміливих ідей і активно застосовуємо творчий підхід. Від боліда наступного сезону ми в першу чергу очікуємо відмінної швидкості ".

теги  Фернандо Алонсо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини