Феліпе Масса: Два дні я провів у Маранелло

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:34, 19/02/2012 ,

images7t.jpg (10.3 Kb)Пілот команди Ferrari Феліпе Масса не витрачає часу дарма під час невеликої перерви між тестовими сесіями. Днями бразилець провів велику роботу, відпрацьовуючи пілотаж на симуляторі у Маранелло.

"Два дні я провів у Маранелло після непростих тестів у Хересі, - повідомив Масса. - Весь цей час я витратив, працюючи на симуляторі, де мені було доручено порівняти настройки боліда для Хереса і Барселони. Це було зроблено, щоб зрозуміти, як буде працювати болід на трасах з різною конфігурацією поворотів і їх швидкісним характером. Я зміг досягти деякого прогресу і підібрати непогані налаштування для майбутніх тестів. Цікаво, чи спрацюють вони у реальності. Взагалі, я задоволений поведінкою нашого нового боліда, хоча з його налаштуваннями нам доводиться витрачати багато часу. Але це є нашою головною проблемою, що автоматично стає великим плюсом, тому що на тлі інших стаєнь, в яких у Хересі було багато механічних поломок, ми обійшлися без них.

Крім того, я хочу попередити наших прихильників, що не варто приймати близько до серця результати підсумкової таблиці, так як команди будуть працювати за різними програмами, істинні показники швидкості ми побачимо тільки в Австралії ".

теги  Феліпе Масса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини