Феліпе Маса натякнув на прорахунки команди

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:11, 18/10/2011 ,

151014202w.jpg (14.01 Kb)Бразильський пілот Ferrari Феліпе Масса після гонки дав зрозуміти, що він міг фінішувати на порядок краще у гонці на Гран-Прі Кореї, якби не значна втрата часу на піт-стопі.


"До першої зупинки я добре йшов, випереджаючи Ніко Росберга і Дженсона Баттона, а мій відрив дозволяв спокійно піти на піт-стоп, не хвилюючись через можливу втрату позиції. Але механіки протримали мене зайвих чотири секунди, оскільки по піт-лейну їхав Міхаель Шумахер, - нарікав вже після етапу Феліпе Масса. - У підсумку я повернувся на трасу позаду Ніко і Дженсона.

Другий піт-стоп ознаменувався масовим заїздом пілотів, оскільки шини приблизно в один момент виявилися зношеними. Коли ж я виїхав з боксів, то опинився позаду пілотів Force India і Toro Rosso, які вели між собою запеклу боротьбу. Тому у мене не було достатньо простору для маневру, щоб обійти їх. У результаті я втратив деякий час, а згодом Фернандо Алонсо зробив свій більш пізній піт-стоп, за рахунок якого і обійшов мене на трасі. Ще одним фактором того, що я не зміг додати до кінцівки гонки був швидкий знос гуми, який змусив мене акуратніше діяти на трасі, щоб не втратити у темпі. Я розраховував більше пройти на шинах Supersoft, але їх знос виявився дуже швидким, а ось гума Soft дозволила довгий відрізок пройти у хорошому темпі, але через те, що я «перевзувся» у них раніше від задуманого, я не зміг реалізувати нашу стратегію на гонку ".

теги  Феліпе Маса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини