Феліпе Маса: "Ми сподіваємося отримати хороші результати в майбутній уїк-енд"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:28, 24/06/2011 ,

felipemassa.jpg (38.68 Kb)

Перед уїк-ендом у Валенсії, Феліпе Маса опублікував черговий запис у своєму щоденнику на офіційному сайті Ferrari.

"Сьогодні, в середу, я прибув до Валенсії з Сан-Паулу - після Гран-Прі Канади вдалося провести тиждень вдома, - ділиться враженнями Феліпе Маса. - У минулій гонці не вдалося досягти результату, на який я був здатний, але при настільки щільному календарі, не доводиться довго чекати продовження - в цей уїк-енд я спробую знову.

З Валенсією мене пов'язують приємні спогади. У 2008-му я виграв перший Гран-Прі на цій трасі, стартувавши з поула, в 2009-му гонку довелося пропустити, але минулого року я знову був конкурентноздатний, поки не стався цей інцидент з машиною безпеки. Ми можемо сподіватися на хороший результат в майбутній уїк-енд, до того ж прогноз обіцяє жарку погоду, так що проблем з прогріванням гуми виникнути не повинно.
Раніше цю трасу критикували за те, що тут майже неможливо обганяти, але тепер у нас є керований елемент заднього антикрила. Як і в Канаді, ми зможемо використовувати його на двох ділянках, що напевно спростить обгони. При цьому дуже важливо забезпечити конкурентоспроможність машини на всій дистанції гонки, адже цього року ми не раз бачили - якщо машина недостатньо швидка, то можна легко втратити позицію. У минулому, коли не було DRS, ви могли захищатися від атак суперників, навіть поступаючись їм у швидкості.

Ще один цікавий фактор - вибір складу гуми. Вперше в цьому сезоні ми будемо використовувати склад Medium як базовий, а добре знайомий Soft - в якості додаткового. Я працював з гумою Medium на зимових тестах, але тоді було набагато прохолодніше, ніж у Канаді, де ми змогли протестувати ці шини під час вільних заїздів, зовсім інші характеристики асфальту.

Загалом, склад Medium схожий на колишній Hard, який ми використовували на початку сезону. Після декількох гонок у Pirelli його допрацювали, збільшивши ресурс, а Medium схожий на найпершу версію Hard. Інженери Ferrari зробили все, щоб адаптувати нашу машину до гуми Pirelli - у нас виникали проблеми при використанні жорстких складів, але ми випробуємо доопрацьовану підвіску і сподіваємося досягти прогресу.
Попереду напружений відрізок - чотири Гран-Прі за шість тижнів. У минулих перегонах наша команда була конкурентоспроможна, але невдовзі ми приїдемо в Сільверстоун. Британська траса підходить суперникам, які досягали кращих результатів там, де потрібна велика аеродинамічна притискна сила, але після гонки в Барселоні ми досягли істотних успіхів у цій галузі.

Буде цікаво оцінити розстановку сил у майбутній уїк-енд. Траса у Валенсії - це щось середнє між Монако і Канадою, але останній сектор досить швидкісний і вже під час п'ятничних вільних заїздів ми зможемо судити про досягнутий прогрес".

теги  Феліпе Маса, DRS, Валенсія


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини