Феліпе Маса: Ми плануємо перемогти

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:41, 08/07/2011 ,

library340.jpg (10.7 Kb)Пілот команди Ferrari Феліпе Маса сказав, що Скудерія має намір здобути перше місце у Сільверстоуні і принести собі першу перемогу в цьому сезоні.


"Багато хто не вірить в те, що ми здатні повстати з попелу в цьому році і поборотися за титул, - прокоментував намір команди Маса -.. Однак у Сільверстоуні ми плануємо першу перемогу в сезоні, а потім ще декілька. Звичайно титул вже майже в руках у Феттеля, але не варто здаватися або міняти щось у підході до перегонів. Перемога як і раніше важлива для нас.

Розвивати болід нам зараз необхідно, оскільки в сезоні-2012 регламент практично не зміниться. Якщо до кінця 2011 року у нас буде сильний болід, то 2012 ми почнемо з хорошого старту. Так, це правда, що останні три траси добре підходили нам, але я думаю, що у Сільверстоуні ми будемо виглядати не гірше, враховуючи заплановані модернізації, хоча і суперники теж будуть розвивати боліди. Якщо ми будемо конкурентоздатні у Сільверстоуні, то ми зможемо боротися за перемоги і надалі ".

теги  Ferrari, Феліпе Маса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини