Ерік Бульє: Я завжди готовий до будь-яких труднощів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:00, 21/09/2011 ,

ebschsch.jpg (62.95 Kb)Бос Lotus Renault Ерік Бульє зізнався, що незадоволений в цілому результатами нинішнього сезону, де його команді не вдалося впритул боротися з лідерами чемпіонату, але він наголосив на тому, як з гідністю весь колектив долав труднощі.

У першу чергу він вважає своєю маленькою перемогою вихід з важкої ситуації на старті сезону, коли стало ясно, що Роберт Кубіца через аварію надовго вибув з ладу. Крім того, Бульє не боїться проблем у технічних питаннях, які весь сезон тримали команду у напрузі, і після етапів йому доводилося часом визнавати, що програму на вік-енд не було виконано належним чином. І хоча вболівальники часто критикували Еріка Бульє за слабкі результати, він вважає свою роботу, виконаною на позитивну оцінку.

"Було нелегко протягом усього сезону, оскільки з самого початку у нас не склалося, - поділився Ерік Бульє. - Аварія Роберта змусила відразу ж міняти всі плани і позначати нові пріоритети на чемпіонат. Але я ніколи не боявся труднощів і намагався з високопіднятою головою вирішувати поставлені переді мною завдання, адже це і є мої обов'язки. У нашій роботі нудно не буває, хочеться, звичайно, щоб був ще й ефект від пройденого шляху ".

теги  Lotus Renault, Ерік Бульє


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини