Ерік Бульє чекає прогресу від пілотів команди Renault

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:20, 18/07/2011 ,

65152.jpg (16.97 Kb)
Останні результати Ніка Хайдфельда і Віталія Петрова стали справжнім розчаруванням для шанувальників команди Renault, тому Еріку Бульє необхідно знайти той стимул, який поверне весь колектив до колишнього робочого ритму, а болід буде виглядати конкурентоспроможним.

Адже озираючись назад бос Renault пам'ятає вдалий старт чемпіонату і перспективи боротьби за трійку кращих у Кубку конструкторів. Але після Гран-Прі Великобританії доводиться вже говорити про те, щоб хоча б повернути собі четверту сходинку, яку зайняла команда Mercedes GP.

"Можу гарантувати, що наші механіки та інженери роблять все можливе для того, щоб болід Renault повернув собі колишню швидкість, а наші пілоти могли боротися за найвищі місця, - заявив Ерік Бульє. - Ми розуміємо, що наші останні результати стали розчаруванням для вболівальників, але ми віримо, що тривала праця принесе такі очікувані плоди.

Тим більше ми зобов'язані повернути собі колишні позиції у Кубку конструкторів, а для цього нам потрібно фінішувати у Німеччині краще ніж команда Mercedes GP, яка обійшла нас у чемпіонаті. Нова система вихлопу і цілий пакет оновлень повинні стати тією зброєю, якою ми зможемо гідно відповісти нашим конкурентам і критикам ".

теги  Lotus Renault, Ерік Бульє, Нік Хайдфельд, Віталій Петров


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини