Ентоні Хемільтон: мені подобалося співпрацювати з сином

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:23, 07/10/2011 ,

.jpg (37.34 Kb)Батько і колишній менеджер пілота McLaren Льюїса Хемільтона, Ентоні Хемільтон, розповів про взаємини з сином, а також поділився думками про нинішніх підопічних - пілота Force India Пола ді Ресту і молодого картингіста Ніке де Вріса.

"Мені подобається бути менеджером Пола ді Рести, а Нік вже є чемпіоном світу з картинга. Так що я постійно у гущі подій, нічого не пропускаю, - цитує Ентоні Хемільтона Independent. - Мені подобалося наше співробітництво з Льюїсом. Завжди говорив, що моєю головною ціллю було зробити його чемпіоном світу, і коли мета буде досягнута, прийде час рухатися далі. Тепер мета полягає у тому, щоб допомогти ді Ресті домогтися аналогічного успіху. Коли ми цього доб'ємося - прийде черга Ніка. Ну а потім можна і на пенсію.
Дуже гордий за Пола. Так, він дуже тихий, але, що набагато важливіше, коли він досягає успіху - не афішує це при кожному зручному випадку, воліючи справою доводити свою профпридатність. Тим більше, коли ти є пілотом команди, яка не має у розпорядженні колосального бюджету, важливо на трасі показувати свій талант, а не поза нею говорити зайве. Завжди краще робити більше, а розмовляти менше".

теги  Ентоні Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини