Еллісон: сподіваюся, Ньюї не правий і Lotus Renault не постраждає більше за інших

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:37, 03/07/2011 ,

73009-formula-1-gran-pri-evropy-dzhejms-ellison-v-valensii-budet-mnogo-obgonov.jpg (22.7 Kb)
Технічний директор Lotus Renault Джеймс Еллісон висловив занепокоєння, що його команда після заборони на видувні дифузори втратить більше притискної сили, ніж інші стайні. При цьому Еллісон очікує, що боліди команди стануть повільніші приблизно на 0,4 секунди на колі. Крім того, він заявив, що Lotus Renault уже протестував нові налаштування під час практики напедодні Гран-Прі Європи.

"Було б нерозумно з нашого боку виходити на перегони в Сільверстоуні, не маючи уявлення, що робити, - сказав Еллісон. - Не думаю, що ми були єдиними, хто оцінив роботу боліда без використання видувного дифузора під час попереднього Гран-Прі".

Керівник конструкторського бюро Red Bulls Едріан Ньюї раніше заявляв, що Lotus Renault може постраждати більше ніж інші команди від заборони, яка вступить в силу у Сільверстоуні. Еллісон заявив, що не знає, чи виявляться слова Ньюї правдою, проте заявив, що баланс боліда R31 не буде порушено.

"Сподіваюся, Ньюї не правий, - цитує Еллісона ESPN. - Ми не очікували такого розвитку подій, і я волів би, щоб все залишилося так, як було до кінця сезону, але ми зробимо все що необхідно, як і всі інші команди.
Вся справа в тому, наскільки великими будуть втрати притискної сили, і як це відіб'ється на балансі машини. Знаю, скільки притискної сили ми втратимо, але не можу сказати, скільки в порівнянні з іншими. Але я знаю, що заборона не позначиться на балансі боліда. Це добре, але можливо ми втратимо більше притискної сили, ніж інші. Все розкриється у Сільверстоуні, будемо сподіватися, що ми не сильно постраждаємо. Зміни правил не настільки великі, щоб ми кричали: "Що ж ми тепер будемо робити?". Я вважаю, що такі зміни - це невід'ємна частина спорту, і ми повинні впоратись з цим".

теги  Lotus Renault, Джеймс Еллісон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини