Еллісон: Ключовий фактор у Валенсії - повільні повороти

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:01, 19/06/2011 ,

638.jpg (13.99 Kb)
Технічний директор Lotus Renault GP Джеймс Еллісон аналізує гонку в Монреалі і розмірковує про майбутні Гран-При європейської фази чемпіонату.

Питання: Які основні труднощі пов'язані з гонкою у Валенсії?
ДЕ: Визначальний чинник у Валенсії - це повільні повороти. Є там і пара швидких, але пілоти зазвичай проходять їх на повному газу, тому головне завдання - домогтися гарної роботи машини в повільних поворотах.

Більше того, оскільки ми вперше під час Гран-Прі будемо мати справу з шинами Medium, важливо швидко до них адаптуватися і знайти правильні гоночні налаштування.

Питання: У попередніх гонках у Валенсії обгонів було небагато: цього року ситуація буде інша?
ДЕ: Так, очікую, що цього року нас чекає інша картина. Пряма досить довга, що дозволяє використовувати DRS, і можна очікувати, що різниця в поведінці двох складів гуми буде помітною. Це може привести до великої кількості обгонів.

Питання: Як ви плануєте модернізувати машину?
ДЕ: Як завжди буде чимало аеродинамічних новинок. Серед найбільш значних - нове заднє крило з більш ефективною системою DRS. Це дозволить виграти якийсь час при проходженні кола у кваліфікації, а в гонках полегшить обгони.

Питання: Як ви оцінюєте швидкість R31 на мокрій трасі і в складних погодних умовах в Канаді?
ДЕ: Нас не дуже влаштувало, як болід працював на гумі для сильного дощу і на проміжних шинах. Однак, як тільки ми перейшли на сліки в заключній фазі гонки, швидкість зросла, і за цим показником ми випереджали всіх, крім двох перших машин.

Питання: Нік і Віталій виглядали дуже впевнено в Монреалі: наскільки складно приймати правильні тактичні рішення в таких складних умовах?
ДЕ: На сліках ми виглядали нормально, але в той період, коли на машинах стояла дощова гума, ми змогли утримувати хороші позиції в гонці за рахунок того, що чітко відслідковували свідчення метеорадару, і приймали правильні рішення.
У погодних умовах, що постійно змінюються це завжди дуже важко робити, оскільки тут певну роль відіграє фактор вдачі. Все, що залишається головному гоночному інженеру Алану Пермейну і стратегу Матьє Дюбуа, - це сподіватися, що нам пощастить. На щастя, їм вдається все непогано розрахувати, і в останній гонці вони ухвалювали правильні рішення, що дозволило команді займати досить високі позиції в дуже складних ситуаціях.

Питання: Наступні шість гонок пройдуть в Європі: як це відіб'ється на програмі модернізації боліду?
ДЕ: Чи проходять гонки в Європі або носять виїзний характер - в наші дні це мало впливає на програму модернізації. Від першого до останнього етапу сезону ми докладаємо максимум зусиль, від гонки до гонки намагаючись підняти швидкість боліду. У Валенсії R31 отримає більш ефективне заднє крило, і ми постараємося якомога краще впоратися з неминучими змінами, пов'язаними з коригуванням технічного регламенту, що стосується видувного дифузору.

теги  otus Renault GP, Джеймс Еллісон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини