Експерти вважають, що Петров - лідер Lotus Renault

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:20, 14/08/2011 ,

68659chinarace.jpg (89.09 Kb)Екс-пілоти Формули-1 поділилися думкою про виступ пілота Lotus Renault Віталія Петрова у першій половині сезону-2011.


"Він відпрацював першу половину чемпіонату добре, - висловив свою думку Мартін Брандл, коментатор каналу BBC. - У всякому разі, набагато краще, ніж я очікував. Команда опинилася у складній ситуації, коли з ладу вибув Кубіца, але Петров дуже впевнено зайняв місце лідера. Віталію ще треба багато чому навчитися, але він провів відмінну роботу ".

"Великий прогрес у порівнянні з минулим сезоном, - зазначив Олександр Вюрц, дворазовий переможець гонки "24 години Ле-Мана". - У 2010 році він найчастіше або не використав весь потенціал боліда, або, навпаки, вимагав від нього дуже багато.

Тепер є баланс, він постійно на максимумі або поруч з ним.

Проте результат будь-якого пілота безпосередньо залежить від того, наскільки швидкий його болід. Зараз його команда котиться вниз, і для самого Віталія наступає непростий момент. Йому потрібно проявити характер і спробувати якось виправити ситуацію. У Формулі-1 про тебе можуть забути дуже швидко. Коли ти показуєш хороший результат - як це було у Віталія в Австралії, - тебе всі помічають, про тебе говорять, тебе хвалять: "О! Цей хлопець прогресує настільки стрімко!" Але потім ... Якщо болід вже не здатний показувати результат, ніхто й не згадає, що ти виклався на сто відсотків для того, щоб дістатися до десятого місця. У паддоку твоє ім'я можуть просто забути. А тому зараз Віталію треба серйозно обміркувати ситуацію ".

теги  Lotus Renault, Віталій Петров


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини