Екклстоун захищає гонку в Бахрейні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:34, 04/06/2011 ,

jean-todt-and-bernie-ecclestone-2594741.jpg (31.91 Kb)

Бос Формули-1 Берні Екклстоун усіма силами захищає п'ятничне рішення повернути Гран-Прі Бахрейну в гоночний календар цього сезону. Нагадаємо, що гонка планується на 30 жовтня, зсунувши дебютну гонку в Індії на 11 грудня.

Це рішення викликало бурю обурення з боку шанувальників автоспорту, Формули-1 і самих команд. З'явилися чутки, що деякі впливові спонсори вже готові відмовитися фінансувати королеву автоспорту. Однак Берні з невгамовною енергією намагається домогтися розуміння.

“ФІА послали в Бахрейн групу експертів, щоб з'ясувати ситуацію в країні, - розповів про причину повернення гонки Екклстоун. - Вони повернулися і сказали, що в країні все гаразд. Основний акцент ми зробили на перевірці безпеки і вочевидь, що в Бахрейні панують мир і спокій. Чому ми повинні відмовитися від гонки? Якщо справи йдуть добре, то ми просто повинні провести там уїк-енд. Якщо щось зміниться, ми завжди встигнемо відмінити наше рішення”.

Але команди з рішенням Берні не згодні. За словами боса команди Mercedes Росса Брауна, проводити гонку в грудні “просто нелюдяно”. Ця заява Екклстоуном була проігнорована, він лише додав, що «гонка в грудні - всього лише незвичайні обставини».

Вже в п'ятницю доповідач команди McLaren сказав: “Усі команди ФОТА, визнають рішення, прийняте Світовою Радою Автоспорту (ФІА) сьогодні. Але це рішення підлягає детальному обговоренню в межах ФОТА, де і вирішиться, власне, доля перегонів”.

Алекс Уiлкс, директор міжнародної організації Avaaz, сказав: “Це рішення керівництва Формули-1 і ФІА удар по зубах всім жителям Бахрейну! Якщо гонка пройде там, то будь-яка з команд стане, тим самим, співучасником кривавого насильства, що до цих пір коїться в Бахрейні. Не можна допустити проведення такого заходу в країні, де щодня ведуться перестрілки, гинуть люди і заарештовують невинних”.

теги  Берні Екклстоун, ФОТА, ФІА, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини