Екклстоун: на зміну ері Ferrari, прийшла ера Red Bull

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:32, 01/07/2011 ,

87.jpg (24.37 Kb)
Бос Формули-1 Берні Екклстоун заявив, що домінування в нинішньому сезоні пілота Red Bull Себастьяна Феттеля не є нудним і при цьому порівняв цю гегемонію з періодом виступів Міхаеля Шумахера за команду Ferrari, зазначивши при цьому, що зараз конкуренція у Формулі-1 набагато вища.


"Себастьян знаходиться в такому ж положенні, які Міхаель, коли він виступав за Ferrari , - сказав Екклстоун. - Себастьян зараз є кращим, тому він домінує. І це і цікаво для вболівальників, тому що кожен уїк-енд починається з великого питання - хто зможе обійти Феттеля?

Конкуренція, з якою стикається Себастьян є набагато більшою, ніж та, якій протистояв Міхаель. Це робить перемоги Себастьяна ще більш видатними. Не бачу причин, через які нинішня ера не буде ерою Red Bull, так само як була ера Ferrari, коли за неї виступав Міхаель.

Себастьян нагадує мені Йохена Ріндта. Він завжди залишається зосередженим, незалежно від того, наскільки великого успіху він досягає. Це риса справжніх чемпіонів. Це було також сильною стороною Йохена. До того ж, обидва не люблять програвати".

Крім того, Екклстоун відповів на запитання, як би Феттель знайшов спільну мову з Льюїсом Хемілтоном в якості напарника по команді.

"Себастьян не повинен турбуватися про напарників. Він найкращий", - цитує Екклстоуна ESPN.

теги  Ferrari, Red Bull, Берні Екклстоун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини