Екклстоун: Бахрейн - питання безпеки, а не грошей

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:37, 03/06/2011 ,

66832.jpg (28.13 Kb)За словами комерційного боса Формули 1 Берні Екклстоуна, питання про повернення Гран-Прі Бахрейну в календар чемпіонату не має ніякого відношення до грошей.

Екклстоун вже не раз давав зрозуміти, що підтримує ідею перенесення Гран-Прі на більш пізній термін, хоча (за останньою версією) це призведе до того, що індійський етап чемпіонату, яким у цьому випадку завершиться сезон, перенесуть на 11 грудня.

Тим не менш, він запевняє, що на рішення, яке у п'ятницю повинна прийняти Всесвітня рада FIA з автоспорту, фінансовий фактор ніяк не впливає, навіть якщо Формула 1 втратить при цьому близько $ 40 млн.

"Це взагалі не має відношення до грошей, абсолютно. Ні в якому вигляді, - заявив Екклстоун в інтерв'ю Reuters в Барселоні, де проходить засідання Всесвітньої ради. - Якщо чесно, мова, перш за все, йде про те, що людей хвилюють питання власної безпеки, якщо вони збираються поїхати в Бахрейн, а також події, які відбувалися в цій країні в недавньому минулому.

Те, що відбулося у всіх цих країнах, у всьому регіоні, в будь-якому випадку нас турбує, так що поки ми повинні почекати і постежити за розвитком подій".

теги  Берні Екклстоун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини