Едріан Ньюї не поспішає переключатися на проектування яхт

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:05, 21/09/2011 ,

adrian-newey-thinking-bel10.jpg (.39 Kb)Незважаючи на те, що багато людей пов'язують успіхи команди Red Bull з феноменальним виступом Себастьяна Феттеля, є чимало тих, хто схильний вважати основоположником прогресу австрійської стайні Едріана Ньюї, який зумів створити болід, що не має рівних у нинішньому сезоні.

Правда сам інженер не є завзятим фанатом автоспорту, а тому не виключає зміни своїх пріоритетів у майбутньому, адже його пристрастю також є проектування та будівництво яхт, чому він раніше приділяв багато часу.

"До тих пір, поки я буду отримувати задоволення від своєї нинішньої роботи, я не буду навіть думати про відхід з Red Bull, - розповів Едріан Ньюї. - Але у той же час я зовсім не збираюся всю свою кар'єру присвячувати тільки автоспорту. Я пишаюся тим, що ми досягли всією командою, а тому сподіваюся бачити і в майбутньому наші перемоги і підкорення нових висот. Але і всі наші конкуренти не сидять без діла, а значить, готують свою відповідь. Я ж не поспішаю приймати привітання з черговим чемпіонством, поки воно офіційно не стало таким ".

теги  Едріан Ньюї


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини