Едді Джордан: Нік Хайдфельд рідко припускається помилок

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:28, 22/08/2011 ,

12.jpg (177.67 Kb)Екс-власник однойменної стайні Едді Джордан припускає, що метою критики керівництва Lotus Renault GP на адресу Ніка Хайдфельда, є добровільний відхід німецького пілота з команди ...

Нік Хайдфельд у нинішньому сезоні замінив у Lotus Renault GP травмованого Роберта Кубіцу. Однак всупереч очікуванням досвідчений німець не зміг виправдати очікувань і часто у першій частині сезону опинявся повільнішим за свого напарника Віталія Петрова. Керівництво команди вже неодноразово критикувало Хайдфельда і ходять розмови про те, що найближчим часом його може змінити Роман Грожан або Бруно Сенна.

"Є привід для занепокоєння, - говорить Джордан, у команді якого Хайдфельд виступав у 2004-му році. - Іноді команда може психологічно виснажувати пілота для того, щоб він добровільно залишив своє місце.

Нік Хайдфельд - це стабільний пілот. Я знаю це, оскільки він рік виступав у моїй команді. І я знаю, на що він здатний. Сезон 2004 був дуже складний для нас з фінансової точки зору, і ми не змогли дати Ніку гідний болід. Втім, не може це зробити зараз і Lotus Renault GP".

теги  Едді Джордан, Нік Хайдфельд


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини