Джонатан Ніл: У FOTA завжди будуть противники

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:03, 15/10/2011 ,

head-0.jpg (27.45 Kb)Керуючий директор McLaren Джонатан Ніл у традиційній телефонній конференції перед Гран-Прі Кореї порушив тему Угоди про обмеження ресурсів та ролі FOTA у його дотриманні.


"У Формулі-1 завжди буде певна напруга між командами, - цитує Ніла Autosport. - Нещодавно у паддоку з'явилися розмови про те, що команда Red Bull не дотримується підписаної усіма Угоди про обмеження ресурсів. Однак, насправді ніхто з нас не може цього знати , оскільки ми навіть не розуміємо, як саме організовано їхній бізнес, і яким чином відбувається перерозподіл коштів. Я впевнений у тому, що найкраще рішення для команд – не дивлячись ні на що триматися разом, об'єднуватися.

FOTA - ідеальна інстанція у цьому відношенні. Однак, завжди будуть противники нашої асоціації, тому що ми готуємося до наступного етапу переговорів з приводу фінансування. Ми хочемо для своїх команд самого кращого, тому, гадаю, союз керівників команд є найбільш успішним засобом, який дозволить як більш широко представляти ситуацію, так і приймати ефективні заходи на благо Формули-1 ".

теги  McLaren, Джонатан Ніл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини