Джонатан Ніл: McLaren збереже агресивний підхід до кінця сезону

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:31, 26/08/2011 ,

lewis-hamilton-vodafone-mclaren-mercedes-first-win-in-f1-history-with-the-kers-hybrid.jpg (98.99 Kb)Керуючий директор McLaren Джонатан Ніл упевнений, що команда збереже безкомпромісний підхід у другій половині сезону: Дженсон Баттон і Льюїс Хемільтон будуть атакувати на межі у кожній гонці і боротися за перемоги.

"Зараз для нас найважливіше вигравати у кожній гонці, тому обидва наших пілоти повинні використовувати для цього будь-яку можливість, - сказав Ніл. - Команді ж необхідно забезпечити пілотам надійну машину і впевненість у роботі всіх систем. Крім того, ми будемо встановлювати оновлення таким чином , щоб від гонки до гонки наші пілоти могли відчувати прогрес.

Найближчі етапи будуть досить непростими. Думаю, Red Bull, Ferrari і McLaren будуть боротися за перемоги у гонках, так що нам необхідно буде зберігати концентрацію і підтримувати мотивацію, особливо на двох найближчих Гран-Прі, де нам потрібно слідкувати за рівнем притискної сили. Перед Сінгапуром доведеться інтенсивно попрацювати, оскільки характеристики траси там будуть відрізнятися від тих, що ми побачимо на найближчих етапах.

Я не думаю, що зараз ми знаходимося у найкращому або комфортному становищі. У всякому разі, ми цей варіант не розглядаємо. Ми досі працюємо за програмою розвитку нашого боліда ".

теги  McLaren, Джонатан Ніл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини