Джон Вотсон про McLaren

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:35, 24/01/2012 ,

13263979-yotson.jpg (27.89 Kb)Екс-пілот Формули-1 Джон Вотсон, який виступав сім років за команду McLaren, розповів про те, що сьогодні тільки ця команда може кинути виклик Red Bull у боротьбі за звання чемпіона.

"Команда McLaren це не просто стайня, - сказав Вотсон. - Це величезна компанія з чималою фінансовою базою, продуманою інфраструктурою та командною вертикаллю. Ця команда завжди славилася своєю швидкістю і вмінням створювати унікальні сучасні боліди, здатні не тільки перемагати у перегонах, але й у чемпіонатах. Гадаю, що саме ця стайня зможе поборотися з Red Bull за титул чемпіона у сезоні-2012. McLaren ще славляться своєю здатністю повставати з попелу. Навіть у найгірший сезон вони можуть добре працювати з пакетами модернізацій, таким чином, до середини сезону вирівнюючи рахунок у перемогах з лідерами.

McLaren завжди не переставала дивувати мене, вони навіть у період кризи і застою могли робити боліди, здатні перемагати не один рік. Зараз тільки Ferrari може похвалитися великою кількістю перемог і титулів за свою історію. Вважаю, що Red Bull не зможе встояти під натиском цього автогіганта і поступиться титулом чемпіона ".

теги  Джон Вотсон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини