Джон Уотсон поділився своїм баченням ситуації навколо Льюїса Хемільтона

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:31, 20/07/2011 ,

m13990.jpg (11.63 Kb)
Колишній пілот Формули-1 Джон Уотсон упевнений, що найкращим варіантом для Льюїса Хемільтона буде пошук компромісу у співпраці з командою. Надто вже болісно переніс останні невдачі молодий британець, що вилилося навіть у критику на адресу співробітників McLaren.


Джон Уотсон, як і багато любителів Королівських перегонів не припускає навіть варіанту, при якому Льюїс Хемільтон міг би змінити команду, а тому дружна і робоча атмосфера всередині колективу повинна повернути впевненість талановитому пілоту.

"Я завжди вважав Льюїса чудовим пілотом, а вся його поведінка вказує на те, як важко він переживає те що трапилося, - поділився Джон Уотсон. - Розмови про спонсорські заходи, критика на адресу команди і тому подібне - не що інше, як результат маленького стресу. Але йому лише потрібно опанувати себе і не шукати відмовки на стороні, до того ж не варто виносити внутрішні справи команди на загальне обговорення.

Він зможе багато досягти найближчим часом, якщо знайде спокій і впевненість. Зайва агресія призводить лише до сумних наслідків і остаточно вибиває з колії ".

теги  Формула-1, Джон Уотсон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини