Джо Савар: У Force India великі проблеми з грошима

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:06, 14/12/2011 ,

50566svsvsv.jpg (14.54 Kb)Британський журналіст Джо Савар, не дивлячись на завойоване індійською стайнею шосте місце у Кубку конструкторів, вважає, що у команди Віджея Мальї великі фінансові проблеми.

"Force India отримали чималі призові за 6-е місце у Кубку конструкторів, однак команда перебуватиме у скрутному фінансовому становищі, - прокоментував проблеми Force India Савар. - Цей рік став для Віджея Мальї збитковим у всіх сферах. Його команда і авіакомпанія не принесли доходу в цьому році. Торік його авіабізнес проспонсорував стайню Формули-1 на суму у 9,5 мільйонів американських доларів, крім того Малья виділив зі своїх резервів ще близько 16 мільйонів доларів, однак загальна сума збитків за рік склала 42 мільйони американських доларів.

На наступний сезон Віджей Малья уклав договір зі своїм другом і власником компанії Sahara, яка дасть Force India 33000000, але це не зможе покрити збільшених витрат у 100 мільйонів американських доларів, оскільки максимальну суму індійський бізнесмен зможе зібрати лише близько 70 мільйонів. Чим би це не закінчилося, але на результатах у наступному сезоні це позначиться точно не кращим чином ".

теги  Джо Савар


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини