Дженсон Баттон: Японія для мене - друга домівка

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:32, 02/10/2011 ,

acuacacuacuac.jpg (47.54 Kb)Пілот команди McLaren Дженсон Баттон сказав, що з нетерпінням чекає на гонку у Японії, оскільки ця країна є для нього другою домівкою.


"Для мене Японія немов друга домівка, - сказав Баттон. - Мені дуже приємно перебувати у цій країні, я обожнюю це місце, тому й гонка тут для мене дуже важлива. Те, що ми все ж вирішили провести гонку у Японії є правильним рішенням, оскільки дуже важливо підтримати дух у цих людях, які так багато втратили у березні цього року. Ця гонка зможе відвернути людей від переживань і повсякденних турбот, і хоча б на дві години забути про свої проблеми.

Що стосується наших шансів на хороший результат, то вся команда сподівається на краще. В останніх гонках ми показали гарну динаміку розвитку, тому на цій швидкісній трасі запросто зможемо конкурувати з Red Bull. Ми змогли досягти високої стабільності боліда на швидкісних поворотах, де втрачали час на перших гонках. До того ж команда привезе до Японії спеціальне заднє антикрило, створене виключно для кваліфікації. Ми всі налаштовані більш ніж оптимістично ".

теги  Дженсон Баттон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини