Дженсон Баттон вірить, що McLaren зможе перемогти в Канаді

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:04, 07/06/2011 ,

37a61471e18da8a7c31da2d7ba6870b3.jpg (41.79 Kb)
Пілот команди McLaren Дженсон Баттон вважає, що його команда зможе нав’язати свій темп у гонці в Монреалі, але спочатку потрібно перемогти у кваліфікації.


До теперішнього часу McLaren був лише за крок до поула, але постійно поступався пілотам Red Bull. Однак, за словами Баттона, якщо все ж таки їм вдасться в кваліфікації здобути перше місце, то їх MP4-26 зможуть перемогти і у гонці.

"Команда зробила великий крок вперед, - сказав Баттон перед уїк-ендом у Канаді. - Мені здається, що наші інженери змогли зробити боліди швидше, ніж у Red Bull, вони реально здатні перемагати. Нам і треба тільки, що трохи покращитися в кваліфікації. В останніх двох гонках ми змогли показати, що наш болід вже не поступається в швидкості лідерам.

Що стосується гонки в Монреалі, то мені завжди подобалося тут пілотувати. Тут буде дві прямі, де можна буде за допомогою DRS зробити обгін. Жорсткі гальмування також притаманні цій трасі. Тому потрібно буде акуратно використовувати гальма, щоб не втратити контроль над болідом. Я вірю у команду і вірю у перемогу!".

теги  Гран-Прі Канади, McLaren, Дженсон Баттон, DRS

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини