Дженсон Баттон про свою гонку у Монці

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:15, 10/09/2012 ,

7290_images.jpg (5.27 Kb)Пілот команди McLaren Дженсон Баттон не зміг домогтися фінішу на подіумі, в очках чи взагалі в гонці Гран-Прі Італії, британця підвела система подачі палива.

"Я провів не зовсім вдалий старт і поступився позицією Массі, - сказав Баттон. - Але потім, у впертій боротьбі, я повернув собі втрачене місце. Поступово я став наздоганяти і Льюїса, але якщо б наші швидкості залишалися практично рівні, то не став би так вже нав'язливо боротися за перемогу, я чудово розумію, що ризикувати дублем заради власної гордості не варто.

Думаючи про це, я раптом виявив, що мій болід втрачає тягу і починає сіпатися. Болід довелося зупинити і завершити гонку достроково. Прикро за себе і радісно за команду - чергова перемога! Ми багато працювали, щоб досягти цього, ми можемо собою пишатися ".