Дженсон Баттон: "Моя мрія - виграти домашній Гран-Прі"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:40, 04/07/2011 ,

99241.jpg (184.65 Kb)
Команда McLaren з натхненням готується до Гран-Прі Великобританії, який пройде на оновленому автодромі у Сільверстоуні. На думку пілотів і босів команди, перегони обіцяють бути цікавими, і не в останню чергу через те, що саме у Великобританії набирають чинності недавні зміни, внесені FIA до технічного регламенту.

"Моя перемога в Сільверстоуні в 2008 році стала одним з найкращих моментів за всю кар'єру у Формулі-1, і я постійно її згадую, - зазначив Льюїс Хемілтон. - Я стояв на вершині подіуму, дивився на море прапорів і на обличчя вболівальників на трибуні навпроти - це невимовні враження!

Звичайно, цього року нас прийме оновлений Сільверстоун. Але, хоча навколо траси і в паддоку багато чого змінилося, я впевнений, що вболівальники будуть такими ж пристрасними, як завжди.

Перед перегонами вступають у силу досить жорсткі зміни технічного регламенту. Вони торкнуться всіх команд, але буде цікаво подивитися, чи вплине це на розстановку сил. Так що наших інженерів чекає напружений уїк-енд, оскільки їм доведеться адаптуватися до нової ситуації, але, як завжди, вони постараються зробити все, щоб ми зберегли конкурентоспроможність.

Хочеться скоріше вийти на старт: Сільверстоун - один з кращих автодромів світу, і, думаю, завдяки використанню DRS і KERS ми побачимо один з найбільш захоплюючих британських Гран-Прі ".

"Моє найкраще досягнення в Сільверстоуні - 4-е місце, яке я зайняв у 2004-му році, а в минулому сезоні повторив цей результат, пробившись через пелетон після невдалої кваліфікації, - розповів Дженсон Баттон. - Хоча на цій трасі мені не дуже щастило, я з нетерпінням чекаю майбутніх перегонів: минулого року ми вже виступали на кільці в його новій конфігурації, але тільки зараз вперше побачимо автодром таким, яким став після завершення реконструкції.

Нове розташування старту, новий перший поворот і абсолютно новий комплекс боксів і паддоку: інфраструктура дуже якісна, і, думаю, ми знову переконаємося, що Сільверстоун залишається однією з кращих трас світу. І все-таки на нас чекає дивне відчуття: ми будемо готуватися до старту, щоб на повному ходу влетіти в поворот Abbey, з якого тепер починається коло!

Як завжди, ми знову побачимо, що британська публіка - чи не найбільш підготовлена, вірна і пристрасна серед уболівальників всього світу. Тому я зроблю все, щоб виграти домашній Гран-Прі - це моя мрія. Але що б не трапилося, нас чекає відмінний уїк-енд".

"Сільверстоун був домом Формули-1 у Великобританії з самого першого чемпіонату світу 1950 року ..., - висловив свою думку Мартін Уїтмарш, бос команди. - Нова конфігурація траси, з якою ми познайомилися в минулому сезоні, і чудовий новий комплекс боксів і паддоку підтверджують, що Сільверстоун залишається одним з найкращих автодромів світу.

Майбутній уїк-енд обіцяє бути цікавим з багатьох причин: введено нові обмеження на використання вихлопних систем, що взаємодіють з дифузорами, і всі чекають, як це вплине на розклад сил. Як завжди наші інженери вдумливо і винахідливо попрацювали, адаптуючи машину до цих змін, і, сподіваюся, ми залишимося конкурентоспроможними і зможемо порадувати британських уболівальників хорошим результатом.

Важливо, що Формула-1 продовжує змінюватися, при цьому поважаючи історичної традиції: нові правила вперше будуть застосовуватися саме в Сільверстоуні, нерозривно пов'язаному з історією Ф1".

теги  McLaren, Мартін Уїтмарш, Дженсон Баттон, Льюіс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини