Дженсон Баттон: Льюїс навіть зі мною буде вести щільну боротьбу

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:01, 13/04/2012 ,

6392_images.jpg (9.67 Kb)Пілот команди McLaren Дженсон Баттон вирішив підбадьорити свого напарника по команді Льюїса Хемільтона, якого спіткав штраф у вигляді позбавлення п'яти місць на старті гонки через заміну коробки передач.

"У будь-якому випадку це прикро, коли через непередбачені проблем ти свідомо знаєш, що будеш стартувати на п'ять місць нижче від заробленого у кваліфікації, - сказав Баттон. - Це вже змушує багатьох пілотів опустити руки, так як важко впоратися з думкою, що навіть домігшись поула, ти не побачиш його. Але Льюїс не такий, цей хлопець буде у будь-якому випадку прориватися до першої трійки вже на старті. Крім того, я не здивуюся, якщо він закінчить кваліфікацію на першій позиції, щоб мати максимум шансів прорватися на перше місце у гонці.

Льюїс навіть зі мною буде вести щільну боротьбу, якщо я стану у нього на шляху. Це буде цікава боротьба, так як мені не властиво без бою поступатися позицією, тим більше що боротьба за титул чемпіонат тільки почалася.

Інша сторона медалі - поломка, команда стурбована через це, оскільки інженери не чекали нічого подібного від коробки передач. З цим потрібно розібратися, тому що якщо подібне станеться в гонці, ми втратимо не тільки п'ять позицій на старті, а й можливу перемогу ".

теги  McLaren, Дженсон Баттон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини