Дженсон Баттон хоче у напарники Алонсо

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:27, 30/03/2012 ,

4640_images.jpg (11.32 Kb)Пілот команди McLaren Дженсон Баттон вирішив пофантазувати на тему про те, кого ж він хотів би бачити в ідеалі поруч з собою в команді у якості напарника, проте в його словах можна також прочитати і відгомони можливої кадрової перетасовки у недалекому майбутньому.

"Мені подобається боротися за лідерство з Хемільтоном, він швидкий і хороший опонент, який завжди тебе підстьобує до кращих результатів, - сказав Баттон в інтерв'ю The Daily Mail. - Але він не межа моїх мрій в якості напарника по команді. Він людина настрою і часом буває абсолютно нестерпним, з ним важко знайти спільну мову і сказати, що ми дружимо, я теж не можу.

Кого б я хотів бачити поруч із собою в команді? Я чув, що Льюїс весь час задивляється на інші команди, тоді в разі його відходу, було б приємно пілотувати з Фернандо Алонсо. Мені дуже подобається цей пілот і наші погляди на роботу і підходи до проведення гоночних вік-ендів схожі. Також схожі і наші стилі пілотування, ми виграємо не завдяки високій швидкості на трасі, а розуму ".

теги  McLaren, Дженсон Баттон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини