Джекі Стюарт: Скудерія у цьому році виглядає суцільним розчаруванням

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:11, 05/04/2012 ,

8038_images.jpg (7.98 Kb)Екс-пілот Формули-1 Джекі Стюарт зауважив, що Скудерії вже давно час починати реорганізацію своєї виконавчої структури, так як відданість Ferrari застарілим переконанням призводить до занепаду у результатах.

"Подивіться на Red Bull, - прокоментував свої зауваження Стюарт. - Ця стайня два роки поспіль ставала чемпіонською, маючи у своєму активі найкращий болід. Я серйозно думав, що цього року вони сильно здадуть, так як після такого затяжного успіху тяга до ще більш високих результатів падає. Керівництво розслабляється і починає відволікатися від дрібниць, звикнувши, що все і без того йде добре. Але ні, цей рік навіть без видувного дифузора австрійці почали досить впевнено, не в приклад Ferrari.

Скудерія у цьому році виглядає суцільним розчаруванням, я навіть уявити собі не міг, що і цей сезон вони почнуть настільки погано, нехай навіть поки їхній пілот і є лідером чемпіонату. В італійській стайні великі проблеми і починати вирішувати їх потрібно зсередини. У команді працює управлінська система, що давно пережила себе, яку потрібно терміново реорганізовувати. Все інше є: сучасна база, ресурси, бюджет, фахівці і пілоти. Потрібно лише трохи змінити свої підходи до роботи і підправити склад управлінців. Подивимося, як розгортатимуться події далі у цьому сезоні, цілком можливо, що завдяки практично необмеженим ресурсам, Ferrari повернеться в лідери ".

теги  Джекі Стюарт


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини