Джекі Стюарт: Ми зможемо побачити Шумахера на подіумі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:44, 23/03/2012 ,

1871_index.jpg (4.71 Kb)Минулорічний критик Міхаеля Шумахера екс-пілот пілот Формули-1 Джекі Стюарт поміняв своє ставлення до німця, сказавши, що шанувальники світу Формули-1 все ще можуть побачити у виконанні семикратного чемпіона яскраві гонки.

"Зараз у мене немає найменших сумнівів у тому, що ми зможемо побачити Шумахера на подіумі у цьому році, - сказав Стюарт. - Міхаель зміг досягти чудової форми і реакції, що дає йому можливість нарівні боротися на трасі з більш молодими пілотами. Крім того, Mercedes змогли створити швидкий болід, який і допоможе Шумахеру здійснити свою мрію - завоювати перемогу. Я вважаю, що W03 цілком здатний на це.

Також я вважаю, що Шумахер має право залишатися у Формулі-1 стільки часу, скільки він захоче. Своїми останніми перегонами він цілком довів, що його природний талант зовсім не притупився з віком, це унікальна людина і особа автоспорту. Всі будуть у виграші від його виступів у королівських перегонах. А рідним і самому Шумахеру не потрібно переживати за безпеку, сучасні боліди стали дуже надійними і отримання серйозних травм стало рідкістю, не те, що за часів моїх виступів ".

теги  Джекі Стюарт


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини