Джекі Стюарт: Гонка у Бахрейні має відбутися

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:22, 12/04/2012 ,

3759_index.jpg (10.39 Kb)Екс-пілот і триразовий чемпіон світу Формули-1 Джекі Стюарт вважає, що Гран-Прі Бахрейну просто таки повинен пройти у цьому році, так як гонка позитивним чином позначиться на стані речей у королівстві.

"Я вважаю, що Гран-Прі Бахрейну зобов'язаний відбутися, - заявив Стюарт. - Якщо відмовимося від гонки, то ми покажемо всьому світу приклад, як потрібно чинити з цією державою - постійно і у всьому відмовляти. Але таким шляхом далеко Бахрейн не зайде в своєму становленні. Для повного порядку у королівстві повинні пройти ще роки, щоб влада і народ прийшли до згоди. За два тижні це не робиться. Але Гран-Прі Формули-1 стане відправною точкою до поліпшення добробуту Бахрейну. Побачивши наш крок, всі організації світу наслідуватимуть приклад королівських гонок.

Демонстрації будуть, але здебільшого мирні, тому що тільки таким чином можна домогтися найбільшої уваги до себе. Якщо вдатися до сили, це вже буде розцінюватися як злочин і держава застосує силу. Тому, максимум що ми побачимо по приїзду у королівство, це мирні акції протесту".

теги  Джекі Стюарт


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини