Джеймс Аллен: Я не бачу нічого феноменального в діях Серхіо Переса

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:58, 11/09/2012 ,

8764_index.jpg (6.32 Kb)Оглядач Формули-1 Джеймс Аллен вважає, що команді Sauber лише завдяки чистій випадковості вдалося домогтися такого високого місця на фініші гонки Гран-Прі Італії, і при іншому розкладі, обидва пілоти швейцарської стайні фінішували б у кінці топ-10.

"Я не бачу нічого феноменального в діях Серхіо Переса, він і досі той самий малодосвідчений і абсолютно не супершвидкий пілот, - сказав Аллен. - Вся справа в тому, що йому знову пощастило. Везіння почалося з провальної кваліфікації, де пілоти, що потрапили у топ -10, змушені були використовувати шини більш м'якого складу на першому відрізку гонки, таким чином, підписавши собі своєрідний вирок. Як показали практики, цей склад в значній мірі програвав Hard. Перес, випавши з боротьби у фіналі кваліфікації, вирішив стартувати одразу на твердих шинах, що дало йому можливість одним махом проїхати більш довгу дистанцію з більш високим середнім темпом, ніж у суперників. Далі все було вже справою техніки, взувшись у свіжий комплект шин він став обганяти своїх суперників один за одним. Ось хто провів по-справжньому класну гонку, так це Mercedes, де з двома піт-стопами вони практично розгромили всю топ-групу на фінальному відрізку гонки.

Взагалі я вважаю, що команді Sauber не сильно пощастило у цьому році з пілотами. С31 є болідом екстра-класу, він куди кращий за боліди Lotus. Якби за кермом Sauber виступали більш досвідчені пілоти, то третє місце у Кубку конструкторів вже зараз їм було б забезпечено ".