Джеймс Аллен: Гран-Прі Бахрейну можуть відминити

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:44, 02/04/2012 ,

8066_images.jpg (9.12 Kb)Популярний британський оглядач Формули-1 Джеймс Аллен, проаналізувавши політичну ситуацію у Бахрейні, вважає, що, цілком можливо, вже у ці вихідні керівництво Формули-1 виступить із заявою про повторне скасування близькосхідного Гран-Прі.

"У мене є свої джерела в командах, але крім цього я маю велику кількість друзів у ЗМІ по всьому світу, - сказав Аллен. - Це дає мені можливість з перших вуст отримувати необхідну інформацію, а не підкориговану через пресу. Мені стало відомо, що в останні дні безчинства влади проти народу, що мітингує у Бахрейні набрали нової сили, знову пролилася кров і були вчинені вбивства. Мені розповіли про те, як було застрелено телерепортера, який знімав колону мирних демонстрантів, які рухаються до центру Манами. І подібне трапляється практично кожного дня, хай не вбивства, але насильство влади по відношенню до мирних громадян.

Я розумію бажання Екклстоуна заробити більше грошей, але часом варто поступитися своїми принципами. Коли гинуть ні в чому не винні люди, гроші омиваються кров'ю. Мої інформатори повідомили, що деякі команди вже коректують свої плани на той випадок, якщо вже на Гран-Прі Китаю буде повідомлено про скасування гонки у Бахрейні. Залишилося три тижні до дати проведення Гран-Прі, можливо, що вже у найближчі дні Берні Екклстоун виступить з новою заявою ".

теги  Гран-Прі Бахрейну


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини